برچسب مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد

برچسب

امروزه افراد بسیاری هستند که محصول و یا خدماتی برای عرضه دارند و یا اینکه بدنبال خدمات و محصولاتی می‌گردند، برچسب راه حل مناسب و آسان برای رسیدن به هدف شماست. شاید محصولی را مدنظر دارید اما مطابق بودجه و خواسته شما نیست در برچسب به آسانی می‌توانید نیازمندی‌هایتان را بر اساس محله دسته‌بندی کنید و نزدیک‌ترین‌ها را بیابید. در برچسب شما می‌توانید بازی‌تان را در کمتر از 5 دقیقه به فروش بگذارید تا توسط ده‌ها کاربر برچسب دیده شود. برچسب این قابلیت هم برای فروشندگان عزیز درنظر گرفته تا درصورت نیاز به فروش فوری، با استفاده از قابلیت آگهی ویژه‌ی سایت، آگهی خود را متمایز و در بخش آگهی‌های ویژه نمایش دهد و بازدید بیشتری نسبت به دیگر آگهی‌ها داشته باشد.

تمایز برچسب

برچسب برای فروش هرچه سریعتر بازی یا محصول شما راه کار های مختلفی را درنظر گرفته است، سیاست سایت برچسب همواره رضایت کاربران و مشتریان عزیز بوده، به همین دلیل برچسب برای بازدید بیشتر آگهی شما، به صورت هفتگی توسط برترین سایت ها، کانال ها و استریمر هاتبلیغ می‌شود بعلاوه آگهی‌های ارسالی در کانال و صفحه اینستاگرامی رسمی برچسب منتشر می‌شود که می توانید آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

تیم برچسب

برچسب از فروردین ماه 99 با هدف ارائه خدمات بهتر و باکیفیت تر در زمینه آگهی‌های بازی مجازی-فیزیکی شروع به فعالیت کرده است و در ادامه راه نیز تمام تلاش تیم برچسب مبتنی بر ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت کاربران خواهد بود. همچنین تمام طراحی ها، ایده ها و مقالات سایت توسط تیم برچسب صورت گرفته و هرگونه کپی برداری قابل پیگیری خواهد بود. ضمنا درصورت بروز هرگونه یا ابهام یا انتقاد و پیشنهاد می‌توانید از طریق ایمیل یا با پشتیبانی تلگرامی برچسب در ارتباط باشید.

خرید و فروش بی‌واسطه

در برچسب کاربران مستقیماً با در ارتباط اند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما برچسب هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

برچسب مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد

 

راه های ارتباط با ما

شماره تماس : 989210769087+

دورنگار (ایمیل) : Contact@brchasb.ir

پشتیبانی آنلاین تلگرامی : gamebyte_support@

ساعات پاسخگویی همه روزه 9 صبح الی 9 شب